SF -Caravan Satakunta ry.

HALLITUS

Puheenjohtaja Jukka Latvala 040-7769774 jukka.latvala@icloud.com

Varapuheenjohtaja Jaakko Ahvenvaara 050-3026444 jaakko.ahvenvaara@tikirak.fi

Sihteeri/jäsenkirjuri Inkeri Harju 050-4334362 harju.inkeri@gamail.com Jäsenasiat s-postitse

Hallituksen jäsen Yrjö Koskinen 050-5578446 yrjo.koskinen@outlook.com

Hallituksen jäsen Ari Perkiömäki 050-5484780 ari.perkiomaki@rauma.fi

Hallituksen jäsen Saara Pihlström 045-2625233 saara.pihlstrom@gmail.com

Hallituksen jäsen Olli Puusa 050-5411578 puusaolli@hotmail.com

Hallituksen jäsen Antti Takala 044-5502677 antti.takala@gmail.com

Hallituksen jäsen Raine Vikman 040-5965800 raine.vikman@ikaalistenautovaruste.fi

TOIMIHENKILÖT

Rahastonhoitaja Tuula Pihlajaniemi 040-7211225 tuula.pihlajaniemi.mail@gmail.com

Turva-asiamies Yrjö Koskinen 050-5578446 yrjo.koskinen@outlook.com

Aluetiimi, vetäjä Jaakko Ahvenvaara 050-3026444 jaakko.ahvenvaara@tikirak.fi

Markkinointitiimi, vetäjä Saara Pihlström 045-2625233 saara.pihlstrom@gmail.com

Ohjelmatiimi, vetäjä Olli Puusa 050-5411578 puusaolli@hotmail.com

Treffien arpajaisvastaava Inkeri Harju 050-43344362 harju.inkeri@gmail.com Asiat s-postitse

Kuninkaanlähteen data-asiat Sami Siltanen 050-3451329 sami.siltanen@dnainternet.net

Kuninkaanlähteen alueen vetäjät Maria Sillanpää 040-1650242 Pasi Sillanpää 050-5752907

Jäsen- ja tiedotuslehden päätoimittaja, kotisivujen ylläpitäjä Olli Jorva 040-7356813 olli.jorva@gmail.com